Ota yhteyttä

seurakuntamestari (opintovapaalla 30.9.2024 asti)
hautausmaanhoitaja

Työpäivät pääasiassa to-la.

talouspäällikkö (30.6.2024 asti)
Hallinto- ja talouspalvelut

Heidi Aholainen

kirkkoneuvoston varapuheenjohtaja 2023-2024, lapsiasiahenkilö

Terttu Altio

lastenohjaaja (virkavapaalla 29.2.2024 asti)


Mervi Heiniö

seurakuntamestari (opintovapaalla 30.9.2024 asti)




Reijo Paintola

hautausmaanhoitaja

Työpäivät pääasiassa to-la.


Eino Repo

kirkkovaltuuston varapuheenjohtaja 2023-2024

Maria Ruskavaara

diakoniatyöntekijä (virkavapaalla 30.4.2024 asti, sijaisena kirkkoherra Anu Ylitolonen)

Suvi Soininen

talouspäällikkö (30.6.2024 asti)
Hallinto- ja talouspalvelut

Marja-Leena Suhonen

kirkkovaltuuston puheenjohtaja 2023-2024


Lauri Voutilainen

kirkkokuoron varajohtaja